Spacerkiem w chmurach i głęboko pod ziemią…

wycieczka szkolenie 0220 Tak wyglądał ostatni weekend nauczycieli
szkół z Grzegorzowic i Kobeřic.
Podczas dwudniowego wyjazdu szkoleniowo- integracyjnego do Kotliny Kłodzkiej, który odbył się w ramach projektu „Razem możemy więcej - Společně dokážeme víc”, nauczyciele polscy i czescy poprzez udział w warsztatach psychologicznych i zwiedzanie ciekawych miejsc turystycznych, poszukiwali nowych form współpracy obu partnerów.

Czytaj więcej: Spacerkiem w chmurach i głęboko pod ziemią…

Logo projektu wybrane

Mamy już rezultat głosowania na logo projektu
„Razem możemy więcej - Společně dokážeme víc”

Chcesz poznać jego wyniki, kliknij na poniższe zdjęcie

balonydwa

Wybierzmy logo projektu

tshirt0W bieżącym roku szkolnym będziemy realizowali całoroczny projekt współpracy z czeską szkołą w Kobeřicach

pt. Razem możemy więcej - Společně dokážeme víc”.

W ramach projektu odbędą się wspólne ciekawe zajęcia sportowe, artystyczne, przyrodnicze, umysłowe uczniów wszystkich klas, zarówno w Polsce, jak i w Czechach.

Na początek zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie na wybór logo projektu. Spośród poniższych 5 propozycji wybierzcie jedną, która najbardziej Wam się podoba. Swój głos oddajcie podczas zajęć z wychowawcą w dniu 10.09.br. Po zliczeniu wszystkich głosów, również uczniów z Kobeřic, zostanie zatwierdzone i podane do wiadomości logo projektu. Będzie ono wykorzystane jako nadruk na koszulkach i innych materiałach promocyjnych.

Daniela Płoszczyca

koordynatorka projektu

Czytaj więcej: Wybierzmy logo projektu

Ruszył nowy projekt polsko-czeski

pierwsze spotkanie1„Razem możemy więcej - Společně dokážeme víc”

Pod takim tytułem będzie realizowany całoroczny projekt współpracy uczniów i nauczycieli naszej szkoły z czeską szkołą w Kobeřicach.
4 września br. odbyło się spotkanie robocze dyrektorów obu szkół oraz osób odpowiedzialnych za realizację poszczególnych działań projektu. Zaplanowano terminy 7 wspólnych przedsięwzięć oraz omówiono zadania do wykonania przez każdego z partnerów. Przedstawione zostały także formy promocji projektu w szkołach i środowisku lokalnym. Na początek zaplanowano dla wszystkich uczniów konkurs na wybór logo projektu, które będzie wykorzystanie na plakatach i innych materiałach promocyjnych.

Projekt jest  dofinansowany ze środków   Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa RP w ramach programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska realizowanego przez euroregion SILESIA

 logo cz pl eu 2019