Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej
im. Josepha von Eichendorffa w Grzegorzowicach

w roku szkolnym 2019/2020

I  okres

Nazwa konkursu Uczniowie biorący udział
w konkursie
Miejsce Klasa Opiekun

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego- etap szkolny

 

 

 

Julia Bedrunka

Annamarie Kschuk

 

Karol Gawlik

Oskar Jasny

Emma Kschuk

Kinga Depta

Edyta Jurecka

Niko Gawlik

Łukasz Waniek

Dorota Pater

Chantal Zuber

Natalia Ignacy

Leonie Waniek

Kwalifikacja do drugiego etapu

Etap szkolny- udział

VIII

VII

VI-VIII

K. Walach

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego- etap szkolny

 

 

Julia Depta

Marta Badurczyk

Magdalena Kszuk

Alicja Walach

Kwalifikacja do drugiego etapu

Etap szkolny- udział

VIII

VIII

M. Muszalik

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego- etap szkolny

 

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii- etap szkolny

Natalia Ignacy

Julia Depta

Julia Bedrunka

Niko Gawlik

Edyta Jurecka

Alicja Walach

Natalia Ignacy

Julia Bedrunka

Marta Badurczyk

Etap szkolny- udział

Etap szkolny- udział

VIII

VIII

M. Gałeczka

K. Siąkowska

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki- etap szkolny

Natalia Ignacy Magdalena Kszuk   Marta Badurczyk       Dominik Paris     Mateusz Ficoń       Niko Gawlik       Jakub Reichel   Paulina Krettek

Etap szkolny- udział

VIII

M. Tunk

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii- etap szkolny

Natalia Ignacy

Mateusz Ficoń

Julia Depta

Magdalena Kszuk

Filip Wolnik

Alicja walach

Etap szkolny- udział

VIII

E. Panek

Diecezjalny Konkurs Relegijny „Żak”

Jakub Krybus

Jakub Jurecki

Mateusz Kafarowski

Marta Badurczyk

Magdalena Kszuk

Julia Depta

Natalia Ignacy

Udział uczniów

IV-VI

E. Marek

Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP 4 w Raciborzu

Vanessa Latacz

Jakob Salachna

III miejsce

III miejsce

I

III

H. Koczan

Gminny Konkurs Europejski „Polska”

Wiktoria Nieborowska

Julia Kafarowska

II miejsce

II

N. Hyrczyk

Gminny Konkurs Recytatorski „Dary jesieni”

Jakub Jurecki

Natalia Kałus

II miejsce

wyróżnienie

VII

V

B.Gronowicz

Gminny Konkurs Europejski

Julia Nieborowska

Amelia Zaremba Mateusz Kafarowski

Marta Ficoń

I miejsce

III miejsce

III

IV

K. Skiba

E. Panek

Szkolny Konkurs „Mistrz krzyżówki i łamigłówki”

Kamila Krybus

Paulina Kretek

Paulina Przybyła

Oliwia Kretek

Chantal Zuber

Fabian Przybyła

Dorota Pater

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

VI- VIII

M. Tunk

Konkurs Wiedzy Ekonomicznej

Niko Gawlik

Marta Badurczyk

Edyta Jurecka

Magdalena Kszuk

Filip Wolnik

Dorota Pater

Kwalifikacje do II etapu

Etap szkolny

VIII

M. Tunk

Maks Matematyczny- Internetowy Konkurs Matematyczny

Paulina Krettek

udział

VII

M.Nowakowska

 

Rejonowy Konkurs Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku

 

 

 

Piotr Wallach

Łukasz Weisher

Dominik Bzinkowski

Adrian Kałus

Karol Krybus

Dawid Piechula

Michał Ignacy

Dawid Waniek

Bartosz Rumpel

III miejsce

V-VI

G. Kwiecień

 

Gminne Zawody Badminton

 

 

Weronika Czajka

Dorota Pater

Natalia Kałus

Joanna Badurczyk

Jakub Jurecki

Jakub Krybus

II miejsce

I miejsce

I miejsce

V-VIII

M. Kwiecień

 

Powiatowe Zawody Badminton

Natalia Kałus

Joanna Badurczyk

Jakub Jurecki

Jakub Krybus

II miejsce

I miejsce

V-VII

M. Kwiecień

Półfinał Badminton

Jakub Jurecki     Jakub Krubus

I miejsce

VII  
VI

M. Kwiecień

Wielki Finał Wojewódzki

Jakub Jurecki     Jakub Krubus

V miejsce

VII    
VI

M. Kwiecień

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły

Natalia Kałus

Joanna Badurczyk

Chantal Zuber

Jakub Jurecki

Jakub Krybus

Karol Krybus

Weronika Czajka

Dorota Pater

Natalia Ignacy

Jakub Reichel

Niko Gawlik

Justin Malcharczyk

I miejsce

II miejsce

III miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

V-VIII

V-VIII

G. Kwiecień

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w Cisku

Filip Krettek

II miejsce

IV

G. Kwiecień

Świąteczny Turniej Halowej Piłki Nożnej

Jakub Jurecki

Jakub Krybus

Marcel Depta

Karol Krybus

Karol Gawlik

Bartosz Rumpel

Kacper Chrubasik

Maks Kszuk

Niko Gawlik

Domimik Paris

Jakub Reichel

Florian Filipczyk

Tomasz Ficoń

Michał Piechula

Justin Malcharczyk

Weronika Czajka

Dorota Pater

Edyta Jurecka

Julia Depta

Magdalena Kszuk

Kamila Krybus

Paulina Krettek

I miejsce

 

 

 

 

II miejsce

 

 

 

 

 

III miejsce

V-VIII

G. Kwiecień

 

                     

 

Spis osiągnieć z lat wcześniejszych: